Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katie Bellová, Angelina Johnsonová a Alice Spinnetová

19. 7. 2012

Katie Bellová je o rok starší než Harry. Od začátku hraje v nebelvírském famfrpálovém týmu jako střelkyně. V pátém díle navštěvuje Brumbálovu armádu. V šestém díle odmítá, aby ji Harry vzal do týmu automaticky, a jako všichni ostatní se účastní konkurzu. Do týmu se opět dostane na své místo střelkyně spolu s nováčky Demelzou Robinsovou a Ginny Weasleyovou. Později ji ale Draco Malfoy přes madam Rosmertu, kterou ovládá kletbou Imperius, využije k poslání nebezpečného náhrdelníku Brumbálovi. Katie se ho ale omylem dotkne, než ho doručí řediteli a kvůli tomu stráví dlouhou dobu u svatého Munga. Na její místo v týmu tak nastoupí Dean Thomas. Ve finálovém zápase proti Havraspáru opět nastoupí a Nebelvír vyhraje. V sedmém díle přijde na pomoc v bitvě o Bradavice.

0d99c7bd9f_52099437_o2.jpg


Angelina Johnsonová se poprvé objevuje už v prvním dílu. Je střelkyní v nebelvírském famfrpálovém týmu. Je o dva roky starší než Harry a ve svém sedmém ročníku se stala kapitánkou famfrpálovému týmu a také členkou Brumbálovy armády. Na plese ve čtvrtém díle tancovala se svým dobrým přítelem Fredem Weasleym. Je vdaná za George Weasleyho a mají dvě děti: Freda Weasleyho a Roxanne Weasleyovou.
Je velmi snědá a má černé vlasy. Je přátelská, milá, ale i trochu šílená, což dává najevo svými nápady. Mimo to jí ovšem nechybí odvaha a touha po dobrodružství.

kb.jpgAlice Spinnetová je od Harryho prvního a od svého třetího střelkyní nebelvírského famfrpálového mužstva. Je nejčastější střelkyní penalt. Ve svém sedmém roce navštěvuje Brumbálovu armádu. V sedmém díle se objeví na konci v bitvě o Bradavice.


 

59e26ba302_31573779_o2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář